gniazdo
znowu
mnie rozczarowuje i zniechęca
chociaż
to trzeci raz
a
do niego ponoć sztuka
chyba
się nie zadomowię
nie
zdążę
mówią
że potrzeba pięciu lat
na
oswojone pająki w kątach
z
wysokiego brzegu patrzę na wirujący Bug
można
skoczyć głęboko odetchnąć
i
broń boże
nie
rodzić się ponownie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz