podszepty cieni
sobota, 19 lipca 2014
czasami mam wrażenie, że jestem tu, na Ziemi, przypadkiem, przez pomyłkę Boga, losu, jakiejś siły sprawczej? bez znaczenia. jestem niedopasowana i przedczasowa albo ponad...i zawsze będzie mi...może nie źle, ale niedostatecznie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz